Dijital Baskı

Dijital masaüstü etiket yazıcı ile ihtiyaçlarınız doğrultusunda kendi etiketinizi dakikalar içinde üretebilirsiniz. Yüksek çözünürlük ve hızda değişken veri imkanı ile kendi etiketlerinizi oluşturabilir ve anında baskı yapabilirsiniz. İster rulodan ruloya baskı, isterseniz de rulodan tabakaya kesim özelliği sayesinde etiket baskılarınızı dilediğiniz şekilde alabilirsiniz. Kendinden yapışkanlı etiketler, fotoğraf kağıdı ve firmamıza özel ürettiğimiz kumaş etiketler ile firmanızın ihtiyaçlarını karşılayabilirsiniz.Halı etiketi üretimi için özel geliştirilmiş bıçak sayesinde daha uzun süreli baskılar alabilirsiniz. Değiştirilebilir veri sayesinde halı etiketlerinde ekstra kullanılan barkod ve ribon maliyetlerinden kurtulabilir, olası karşılaşılacak karışıklıkların da önüne geçmenizi sağlayacaktır.


VP610'un Özellikleri

• Saniyede 12 inçe kadar yüksek baskı hızı. Yani, 10 dakika içinde 2.400 adet 4″ x 3″ etiket elde edersiniz.
• Talep üzerine istediğiniz zaman bir ila 10.000 etiket yazdırın. Başka bir deyişle, VP610 kısa süreli etiket baskısı için uygundur.
• 1.600 x 1.600 dpi'ye kadar yüksek çözünürlük. Bu, net metin ve ince barkod için mükemmeldir. Dahası, ana etiketler için parlak renkler elde edersiniz!

• Kompakt boyut. Bu, VP610'u dar alanlar için mükemmel bir masaüstü küçük renkli etiket yazıcısı yapar.
• Değiştirme maliyetini azaltmak için ayrı 250 ml mürekkep tankları. Mürekkep değişimi arasında daha fazla etiket ve birçok giriş seviyesi yazıcıya göre daha az kullanıcı müdahalesi elde edersiniz.