Matbaa

Tuna Etiket olarak, 1978 yılından bu yana tabaka ofset baskı teknolojisi ile hizmet veririz. 2003 yılında taşındığımız Organize Sanayi Bölgesi üretim tesisimizde, baskı öncesi, baskı ve baskı sonrası süreçlerini kendi bünyemizde organize ederiz.Çalışmalarımızı, 6 renk baskı yapabilen, 36x52 cm ölçülerinde Heidelberg baskı makinesinde sürdürürüz.Yerli ve yabancı birçok kurumsal firmaya; katalog, broşür, dergi gibi reklam ve tanıtım dokümanları ve afiş, dönkart gibi POP malzemeler üretiriz. Ajanda, takvim, bloknot gibi özel gün promosyonlarına uygun, kâğıt üzerine baskı gerektirecek birçok materyal basarız.Varak, gofre, lokal lak, embos lokal lak (kabartmalı lak) ve sert kapak gibi uzmanlık gerektiren birçok işçiliği, titizlikle organize ederiz.Müşterilerimize en kaliteli malzemeler ile hizmet veririz. Organizasyon gücümüz sayesinde sevkiyatın tam zamanında ve eksiksiz yapılmasını sağlarız.Dünya standartlarında ve çevreye duyarlı üretim yaparız. Böylece müşteri memnuniyetini ön plana çıkaran ve aynı zamanda sürdürülebilir bir başarıya imza atmış oluruz.


Katalog

Bir firmanın verdiği hizmet veya ürünlerinin tanıtım aracıdır. Kurumsal firmaların kendilerini ifade etmek ve tanınmak için vazgeçilmezlerinden olan katalog, istenilen amaca kolayca ulaşılmasını sağlar. Çok sayfalı, tel veya iplik dikişli ya da sert kapaklı, lüks ciltli uygulamaları mevcuttur. Gofre kabartma, kısmi lak, mat veya parlak selofan, yaldız baskı gibi ekstra uygulamalarla, kataloğun albenisi arttırılabilir. Kataloğun kalitesi, tanıtılan ürünün kalitesini yansıtmakta ve marka değerini de temsil etmektedir.

Broşür

Firmanın ürün veya hizmetlerinin fotoğrafları, detay bilgileri, fiyatları, kampanyaları gibi, satışa ve genel tanıtımına destek olacak bilgilerin yer aldığı materyaldir. Tek sayfalık broşürler yapılabileceği gibi çok sayfalı broşürler de hazırlanabilir. Ürün veya hizmetlerin önemli özelliklerini ön plana çıkartan, açıklayıcı, bilgilendirici, tanıtıcı nitelikteki basılı materyallerdir. Tek kırım veya akordeon kırımlı yapılabildiği gibi, tel dikişli de yapılabilmektedir.

Dergi

Dergi, günlük olmayan, standart olarak aylık olmasının yanı sıra 2, 3, 4 veya 6 aylık, periyotlar şeklinde yayınlanabilen, süreli bir yayındır. Dergilerde, çeşitli konulara ilişkin ha­ber, makale, eleştiri, inceleme ve araştırma­nın yanı sıra, birçok renkli fotoğraf, resim ve karikatür de yer alabilmektedir. Tel dikiş, Amerikan cilt ve iplik dikiş alternatifleri ile üretilebilirler.

Promosyon

Sıklıkla yıl sonlarında taleplerin daha yüksek olduğu çalışmalardır. Ajanda, masa takvimi, gemici takvimi, bloknot, küpnot gibi çalışmaları içermektedir. Set olarak hazırlanabileceği gibi her materyalin bireysel olarak da üretimi yapılabilmektedir.